м. Ужгород, вул. Радіщева, 1

Наша продукція

ПІДДОН

 

Полегшена вага нашої палети, її склад, витривалість, функціональність, обсяг, не прив’язаність до стандартних розмірів роблять її все більш привабливою для компаній які працюють в різних областях економіки, промисловості та торгівлі.

Переваги піддонів з гофрокартону:

- Відповідають всім міжнародним стандартам і вимогам гігієни;

- Не вимагають спеціального маркування;

- У конструкції картонних піддонів відсутні цвяхи і тріски, що запобігає пошкодженню продукції при транспортуванні.

- Вага картонного піддону біля 2,5кг, це на 20кг менше ніж дерев’яного. Тобто якщо в фурі 33 європіддони, то взагалом економії на 660 кг (якщо піддони в 2 поверхи, то 1320кг) для перевезення корисної продукції.

- Немає прив’язаності до розмірів, картонні піддони можуть бути довільних розмірів. Поверхня може бути як з картону, так і з соти.

- Кожна ніжка піддону витримує статичне навантаження в 1000кг (9 ніжок на піддон). Взагалом якщо в фурі 33 піддони, максимальна вага на піддон може бути 600-700кг. При правильному розміщенні продукції на картонному піддоні, він нічим не поступається дерев’яному.

 

 

ГОФРОТАРА

 

Чотирьохклапанний ящик Виготовляється з білого та коричневого поверхневого шару. Можливе нанесення друку до чотирьох кольорів.  Його невисока собівартість робить такий вид продукції найбільш доступним для використання при упаковці різних товарів . Виробляється зі склеєним або зшитим скобами бічним клапаном.

Гофролоток Різних конфігурацій в залежності від вимог клієнта, з білим або коричневим поверхневим шаром, з нанесенням друку. Подібна упаковка має  презентабельний вигляд, що дозволяє красиво представляти свою продукцію на полицях торгової мережі.

Упаковка для овочів та фруктів.  Беззаперечні переваги над пластиковою тарою. З нанесенням друку.  Виготовляється з 3- або 5-шарового гофрокартону, по конструкції - самозбірні. Додатково з боків лотка можуть розташовуватися вентиляційні отвори.

Різноманітні комплектуючі для гофротари.

- Вкладиші

- Прокладки

- Гратки

Листовий гофрокартон, двошаровий, трьохшаровий та п'ятишаровий. Один з найпоширеніших і використовуваних у виробництві пакувальних матеріалів, що складається з одного або декількох плоских шарів (картон-лайнер) і паперу для гофрування хвилеподібного вигляду (fluting - флютинг).

 Упаковка для піци. Виготовляється з коричневого та білого мікрогофрокартону. Нанесення друку. індивідуальний підбір упаковки. Адже упаковка продукту є складовою бренду і повинна бути унікальною. 

 Упаковка "кришка-дно".  Виготовляємо різні конструкції з нанесенням друку. Використовується в основному для взуття та різної сувенірної продукції.

Великогабаритна та нестандартно упаковка різних конфігурацій з гофрокартону.

 

 

СКОТЧ ТА СТРЕТЧ

 

Скотч. Один з найпоширеніших пакувальних матеріалів,  що використовується для заклеювання гофротари й інших видів упаковки. Виготовляємо скотч на основі акрилового клею , синтетичного та натурального каучука.

Скотч з логотипом. Являє собою пакувальну клейку стрічку, що широко застосовується в рекламних цілях, з нанесеним  зображенням та логотипом компанії. Що дає змогу Вашій продукції бути більш впізнаваною на ринку.

Стретч плівка. Одна з найбільш надійних та міцних пакувальних матеріалів, що ідеально підходить для упаковки вантажів при транспортуванні.

Плівка ПОФ. Це три- або п'ятишарова прозора харчова плівка на основі поліолефіну, яка використовується для упаковки харчової та нехарчової продукції. Переваги: екологічність, заощадливе виробництво, широкий температурний діапазон зберігання і використання плівки ПОФ, економічність, міцність.

ПП та ПЕТ стрічка. Різноманітність асортименту поліпропіленових стрічок дозволяє вирішити питання з упаковкою вантажів різних розмірів і практично будь-якої ваги.

Комплектуючі до ПП та ПЕТ стрічки:

- Скоба дротяна (пряжка);

- Скоба металева (скріпа);

- Кутник поліпропіленовий захисний

 Диспенсири ( розмотувач для скотчу). Ручний інструмент, призначений для заклеювання,  упаковки товару чи продукції за допомогою скотчу (клейкої стрічки).

 

 

КУТНИК

 

Картонні кутники застосовуються для захисту транспортних пакетів від розсипання, зміцнення внутрішньої конструкції картонних коробок, захисту кутів і фіксації на піддоні коробок, рулонних та листових матеріалів та ін.

Сьогодні компанія виготовляє картонні кутники різних розмірів:

- зовнішня ширина полички – від 30 мм до 100 мм;

- товщина стінки – від 2 мм до 10 мм;

- довжина – без обмежень.

За бажанням замовника картонний кутник може виготовлятися з певними індивідуальними характеристиками:

- на поверхню кутника може наноситись друк з інформацією про замовника, його логотип, маніпуляційні та екологічні знаки і т. п.;

- поверхня кутника може виконуватись у будь-якій кольоровій гамі;

- можливе виробництво кутника з несиметричними поличками — різного розміру.

 

 

ГІЛЬЗА

 

Картонна гільза застосовується  у текстильній, поліграфічній, харчовій, хімічній та металургійній промисловостях при виробництві різноманітних стрічок, плівок, тканин, ниток, паперу, картону, тощо.

Сьогодні компанія виготовляє картонні гільзи різних розмірів:

- внутрішній діаметр – від 30 мм до 200 мм;

- товщина стінки – від 2 мм до 15 мм;

- довжина – без обмежень.

За бажанням замовника картонна гільза може виготовлятися з певними індивідуальними характеристиками:

- на внутрішню та на зовнішню поверхню гільзи може наноситись друк з інформацією про замовника, його логотип і т. п.

- зовнішня і внутрішня поверхня гільзи може виконуватись у будь-якій кольоровій гамі.

- можливе виробництво гільзи індивідуального, (нетипового) внутрішнього діаметра.

 

 

ГОФРОУПАКОВКА З ВИСОКОЯКІСНИМ ДРУКОМ

 

Каширований картон дуже привабливо позиціонує бренд компанії, на торгових площах він вдало виділяє товар серед конкурентів. Офсетний друк підкреслює бренд та високу якість продукції.

Гофролотки кашировані: застосовуються для пакування кондитерської продукції. Офсетний друк виділяє та підкреслює бренд та високу якість продукції.

Гофроящик 4 клапанний каширований: застосовується для пакування побутової техніки, електроніки, дитячих товарів та багато іншого. Нанесення УФ лаку надає глянцевого блиску упаковці та довершеного вигляду.

Подарункова та сувенірна упаковка: може виготовлятись з використанням різних технологій, тому ціновий діапазон досить широкий. Використовується тиснення, ламінування, та вибіркове лакування.

POS матеріали: різноманітна рекламна продукція, стенди, дисплеї та багато іншого. З використанням офсетного друку та іншого поліграфічного оздоблення ці матеріали допомагають ефективно просувати товари на торгових площах.

 

 

КАРТОН ПАЛІТУРНИЙ

 

Призначений дня виготовлення архівних папок, коробок та іншої продукції. Виготовляється методом склеювання двох та більше шарів картону-основи.

Даний картон має товщину від 1 до 3 мм формат 920 × 1050 мм, 800 × 1000 мм та ін. Практично вся поліграфічна продукція з твердою обкладинкою має основу з палітурного картону. Використовуючи щільний палітурний картон, створюють найкрасивіші видання книг, які зберігаються багато років.